ASW21L20 IDEC Corp
  • Part Number: ASW21L20
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SEL/SWITCH 22MM 2POS LEVER SPRG RET RT 2NO
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASW21L20 IDEC Corp
    ASW21L20 IDEC Corp
    ASW21L20 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASW21L20 is described as Product Description: SEL/SWITCH 22MM 2POS LEVER SPRG RET RT 2NO . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W