ASD3L10N IDEC Corp
  • Part Number: ASD3L10N
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS MAINT, 1NO NON-ILL, 30mm MOUNTING, CHROME BEZEL LEVER OPERATOR
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASD3L10N IDEC Corp
    ASD3L10N IDEC Corp
    ASD3L10N is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASD3L10N is described as Product Description: SELECTOR SWITCH, 3-POS MAINT, 1NO NON-ILL, 30mm MOUNTING, CHROME BEZEL LEVER OPERATOR . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP