ASD32L22N-309 IDEC Corp
  • Part Number: ASD32L22N-309
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SEL/SWITCH 30MM 3POS LEVER SPRG RET LF 2NO2NC
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASD32L22N-309 IDEC Corp
    ASD32L22N-309 IDEC Corp
    ASD32L22N-309 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASD32L22N-309 is described as Product Description: SEL/SWITCH 30MM 3POS LEVER SPRG RET LF 2NO2NC . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM