ASD3120N-301 IDEC Corp
  • Part Number: ASD3120N-301
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: Selector Switch, 3-POS L/C/(R), 2NO, Non-Ill, 30mm Mounting, Knob Oper, 2NO Contact Blocks, Cam 2
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASD3120N-301 IDEC Corp
    ASD3120N-301 IDEC Corp
    ASD3120N-301 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASD3120N-301 is described as Product Description: Selector Switch, 3-POS L/C/(R), 2NO, Non-Ill, 30mm Mounting, Knob Oper, 2NO Contact Blocks, Cam 2 . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A