ASD22L22N-111 IDEC Corp
  • Part Number: ASD22L22N-111
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Product Description: SEL/SWITCH 30MM 2POS LEVER SPRG RET LF 2NO2NC
  • Category: Key Switches
  • Status:
  • More about ASD22L22N-111 IDEC Corp
    ASD22L22N-111 IDEC Corp
    ASD22L22N-111 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Key Switches category. ASD22L22N-111 is described as Product Description: SEL/SWITCH 30MM 2POS LEVER SPRG RET LF 2NO2NC . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Key Switches from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Key Switches
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V