ARN4-2212-20.20.20.20 IDEC Corp
  • More about ARN4-2212-20.20.20.20 IDEC Corp
    ARN4-2212-20.20.20.20 is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Navigation Switches & Joysticks category. ARN4-2212-20.20.20.20 is described as Product Description: MONOLEVER 30MM 4POS MAINT RT SPRG RET UP/DN . Perfect Parts is a supplier of Switches and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Navigation Switches & Joysticks from all manufacturers
    ---> Switches by sub category
  • More About  Navigation Switches & Joysticks
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM