APW199-R-120V IDEC Corp
  • More about APW199-R-120V IDEC Corp
    APW199-R-120V IDEC Corp
    APW199-R-120V is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Panel Mount Indicators category. APW199-R-120V is described as Switch, Pilot Light, Flat, Red, 120VAC. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK