APD199N-G-120V IDEC Corp
  • Part Number: APD199N-G-120V
  • Manufacturer Name: IDEC Corp
  • Description: Indicator; Pilot Light; Green; Incandescent; 30 mm; 120 VAC; NEMA 4X; IP65
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about APD199N-G-120V IDEC Corp
    APD199N-G-120V IDEC Corp
    APD199N-G-120V is manufactured by IDEC Corp and is categorized in the Panel Mount Indicators category. APD199N-G-120V is described as Indicator; Pilot Light; Green; Incandescent; 30 mm; 120 VAC; NEMA 4X; IP65. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by IDEC Corp
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM