S20X35VFS-2W ICC / Intervox
  • Part Number: S20X35VFS-2W
  • Manufacturer Name: ICC / Intervox
  • Description: Speaker, Oval; 20000Hz; Paper; 2.00W; 83dB; 50mmx90mmDia.x37.5mmD; 16.49g
  • Category: General Audio
  • Status:
  • More about S20X35VFS-2W ICC / Intervox
    S20X35VFS-2W ICC / Intervox
    S20X35VFS-2W is manufactured by ICC / Intervox and is categorized in the General Audio category. S20X35VFS-2W is described as Speaker, Oval; 20000Hz; Paper; 2.00W; 83dB; 50mmx90mmDia.x37.5mmD; 16.49g. Perfect Parts is a supplier of Audio/Visual and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ICC / Intervox
    ---> General Audio from all manufacturers
    ---> Audio/Visual by sub category
  • More About  General Audio
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    View
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM