MEU-95PD-01-674 ICC / Intervox
  • Part Number: MEU-95PD-01-674
  • Manufacturer Name: ICC / Intervox
  • Description: Microphone; 100 to 12000 Hz; 1.5 V; 0.5mA (Max.); 9.7 mm x 5.2 mm; -67 dB
  • Category: General Audio
  • Status:
  • More about MEU-95PD-01-674 ICC / Intervox
    MEU-95PD-01-674 ICC / Intervox
    MEU-95PD-01-674 is manufactured by ICC / Intervox and is categorized in the General Audio category. MEU-95PD-01-674 is described as Microphone; 100 to 12000 Hz; 1.5 V; 0.5mA (Max.); 9.7 mm x 5.2 mm; -67 dB. Perfect Parts is a supplier of Audio/Visual and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ICC / Intervox
    ---> General Audio from all manufacturers
    ---> Audio/Visual by sub category
  • More About  General Audio
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM