BRP5029T-12-C ICC / Intervox
  • Part Number: BRP5029T-12-C
  • Manufacturer Name: ICC / Intervox
  • Description: Alarm; 12 VDC; 108 dB @ 30 cm; 2500 to 3000 Hz; 70 mA (Max.); Continous;
  • Category: General Audio
  • Status:
  • More about BRP5029T-12-C ICC / Intervox
    BRP5029T-12-C ICC / Intervox
    BRP5029T-12-C is manufactured by ICC / Intervox and is categorized in the General Audio category. BRP5029T-12-C is described as Alarm; 12 VDC; 108 dB @ 30 cm; 2500 to 3000 Hz; 70 mA (Max.); Continous;. Perfect Parts is a supplier of Audio/Visual and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by ICC / Intervox
    ---> General Audio from all manufacturers
    ---> Audio/Visual by sub category
  • More About  General Audio
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE