SSCDANT150PGAA5 Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: SSCDANT150PGAA5
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, TruStability, Pressure, Liquid Media Option, 150 PSI Gauge, Amplified
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about SSCDANT150PGAA5 Honeywell Sensing & Control
    SSCDANT150PGAA5 is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. SSCDANT150PGAA5 is described as Sensor, TruStability, Pressure, Liquid Media Option, 150 PSI Gauge, Amplified. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM