PX2EN1XX200PSCHX Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: PX2EN1XX200PSCHX
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, Pressure, Transducer, Heavy Duty, Sealed Gage, 0 to 200 PSI, 8V to 30V I
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PX2EN1XX200PSCHX Honeywell Sensing & Control
    PX2EN1XX200PSCHX is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. PX2EN1XX200PSCHX is described as Sensor, Pressure, Transducer, Heavy Duty, Sealed Gage, 0 to 200 PSI, 8V to 30V I. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.