PX2EN1XX150PSCHX Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: PX2EN1XX150PSCHX
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, Pressure, Transducer, Heavy Duty, Sealed Gage, 0 to 150 PSI, 8V to 30V I
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PX2EN1XX150PSCHX Honeywell Sensing & Control
    PX2EN1XX150PSCHX is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. PX2EN1XX150PSCHX is described as Sensor, Pressure, Transducer, Heavy Duty, Sealed Gage, 0 to 150 PSI, 8V to 30V I. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY INSULATOR
    View
    Memory Protection Devices
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB