PX2DN1XX100PSCHX Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: PX2DN1XX100PSCHX
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, Pressure, Transducer, Heavy Duty, Sealed Gage, 0 to 100 PSI, 8V to 30V I
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PX2DN1XX100PSCHX Honeywell Sensing & Control
    PX2DN1XX100PSCHX is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. PX2DN1XX100PSCHX is described as Sensor, Pressure, Transducer, Heavy Duty, Sealed Gage, 0 to 100 PSI, 8V to 30V I. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM