PX2AN2XX150PSCHX Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: PX2AN2XX150PSCHX
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, Pressure Transducer, 150psi, 1/8-27 NPT, Sealed Gage, 4 to 20mA
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PX2AN2XX150PSCHX Honeywell Sensing & Control
    PX2AN2XX150PSCHX is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. PX2AN2XX150PSCHX is described as Sensor, Pressure Transducer, 150psi, 1/8-27 NPT, Sealed Gage, 4 to 20mA. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"