PX2AN2XX150PAAAX Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: PX2AN2XX150PAAAX
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, Transducer, 1/8-27 NPT, 150psi, Sealed Gage, Absolute, Ratiometric, 5V
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PX2AN2XX150PAAAX Honeywell Sensing & Control
    PX2AN2XX150PAAAX is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. PX2AN2XX150PAAAX is described as Sensor, Transducer, 1/8-27 NPT, 150psi, Sealed Gage, Absolute, Ratiometric, 5V. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM