PX2AN1XX250PAAAX Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: PX2AN1XX250PAAAX
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, Transducer, 1/4-18 NPT, 250psi, Absolute, Ratiometric, 5V, 0-90% Vs
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PX2AN1XX250PAAAX Honeywell Sensing & Control
    PX2AN1XX250PAAAX is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. PX2AN1XX250PAAAX is described as Sensor, Transducer, 1/4-18 NPT, 250psi, Absolute, Ratiometric, 5V, 0-90% Vs. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    View
    Memory Protection Devices
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB