PX2AF1XX500PSCHX Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: PX2AF1XX500PSCHX
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, Pressure Transducer, 45deg Flare, 500psi, Absolute, Sealed Gage, 4-20mA
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PX2AF1XX500PSCHX Honeywell Sensing & Control
    PX2AF1XX500PSCHX is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. PX2AF1XX500PSCHX is described as Sensor, Pressure Transducer, 45deg Flare, 500psi, Absolute, Sealed Gage, 4-20mA. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M