PX2AF1XX500PAAAX Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: PX2AF1XX500PAAAX
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, Transducer, 45deg Flare, 500psi, Absolute, Ratiometric, 5V, 0-90% Vs
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PX2AF1XX500PAAAX Honeywell Sensing & Control
    PX2AF1XX500PAAAX is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. PX2AF1XX500PAAAX is described as Sensor, Transducer, 45deg Flare, 500psi, Absolute, Ratiometric, 5V, 0-90% Vs. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F