PX2AF1XX300PSAAX Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: PX2AF1XX300PSAAX
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, Transducer, 45deg Flare, 300psi, Sealed Gage, Ratiometric, 5V, 0-90% Vs
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about PX2AF1XX300PSAAX Honeywell Sensing & Control
    PX2AF1XX300PSAAX is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. PX2AF1XX300PSAAX is described as Sensor, Transducer, 45deg Flare, 300psi, Sealed Gage, Ratiometric, 5V, 0-90% Vs. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN