MLH250BSG14D Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: MLH250BSG14D
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, Pressure, All Metal, 0 to 250 psi, Port Sytle, Amplified, Sealed Gage
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about MLH250BSG14D Honeywell Sensing & Control
    MLH250BSG14D is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. MLH250BSG14D is described as Sensor, Pressure, All Metal, 0 to 250 psi, Port Sytle, Amplified, Sealed Gage. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"