HSCSANN015PA2A3 Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: HSCSANN015PA2A3
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor; Pressure; absolute; 0 psi to 15psi; 3.3 Vdc; dry gases only
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about HSCSANN015PA2A3 Honeywell Sensing & Control
    HSCSANN015PA2A3 is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. HSCSANN015PA2A3 is described as Sensor; Pressure; absolute; 0 psi to 15psi; 3.3 Vdc; dry gases only. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 86DB