HSCMLNN015PD2A5 Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: HSCMLNN015PD2A5
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Differential Pressure Sensor For Dry Gas, 15psi Max Pressure, 5.25 V
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about HSCMLNN015PD2A5 Honeywell Sensing & Control
    HSCMLNN015PD2A5 is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. HSCMLNN015PD2A5 is described as Differential Pressure Sensor For Dry Gas, 15psi Max Pressure, 5.25 V. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)