HSCDANN015PAAA5 Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: HSCDANN015PAAA5
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor; Pressure; absolute; 0 psi to 15psi; 5.0 Vdc; dry gases only
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about HSCDANN015PAAA5 Honeywell Sensing & Control
    HSCDANN015PAAA5 is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. HSCDANN015PAAA5 is described as Sensor; Pressure; absolute; 0 psi to 15psi; 5.0 Vdc; dry gases only. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    3U 175MM SIDE PLATE