DC030NDR5 Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: DC030NDR5
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, Pressure, Bidirectional Gage, Amplified, +/- 30.0 in H2O, Barbed
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about DC030NDR5 Honeywell Sensing & Control
    DC030NDR5 is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. DC030NDR5 is described as Sensor, Pressure, Bidirectional Gage, Amplified, +/- 30.0 in H2O, Barbed. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE, NYLON
    View
    Schroff
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"