ASDXAVX100PGAA5 Honeywell Sensing & Control
  • More about ASDXAVX100PGAA5 Honeywell Sensing & Control
    ASDXAVX100PGAA5 is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. ASDXAVX100PGAA5 is described as Sensor, Single Axial Port, 100 PSI, Gage, Analog, 5V. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"