ASDXACX100PAAA5 Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: ASDXACX100PAAA5
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, Analong Output, Amplified, Absolute, 100 PSI, AC Pressure Port, 5.0 VDC
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about ASDXACX100PAAA5 Honeywell Sensing & Control
    ASDXACX100PAAA5 is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. ASDXACX100PAAA5 is described as Sensor, Analong Output, Amplified, Absolute, 100 PSI, AC Pressure Port, 5.0 VDC. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE