3030AN25 Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: 3030AN25
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Sensor, High Output, 910 TO 1200 Coil Res., 190V Output, 2.5in Thread Length
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 3030AN25 Honeywell Sensing & Control
    3030AN25 is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. 3030AN25 is described as Sensor, High Output, 910 TO 1200 Coil Res., 190V Output, 2.5in Thread Length. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM