13C3000PA4K Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: 13C3000PA4K
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Transducer, Pressure, Compensated, Absolute, 0 psi to 3000 psi Pressure Range
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 13C3000PA4K Honeywell Sensing & Control
    13C3000PA4K is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. 13C3000PA4K is described as Transducer, Pressure, Compensated, Absolute, 0 psi to 3000 psi Pressure Range. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH