060-F441-03 Honeywell Sensing & Control
  • Part Number: 060-F441-03
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing & Control
  • Description: Absolute, Gauge Press Sensor For Gas, Liquid, 10014psi Max Press, 9 to 32 V dc
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about 060-F441-03 Honeywell Sensing & Control
    060-F441-03 is manufactured by Honeywell Sensing & Control and is categorized in the Sensors category. 060-F441-03 is described as Absolute, Gauge Press Sensor For Gas, Liquid, 10014psi Max Press, 9 to 32 V dc. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing & Control
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK