SZR-MY2-1-DC12V Honeywell Sensing
  • More about SZR-MY2-1-DC12V Honeywell Sensing
    SZR-MY2-1-DC12V is manufactured by Honeywell Sensing and is categorized in the Power Relays category. SZR-MY2-1-DC12V is described as RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing
    ---> Power Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  Power Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE