ICL1010003-01 Honeywell Sensing
  • Part Number: ICL1010003-01
  • Manufacturer Name: Honeywell Sensing
  • Description: ICL 10 OHM 20% 3A 10.2MM
  • Category: ICL
  • Status:
  • More about ICL1010003-01 Honeywell Sensing
    ICL1010003-01 is manufactured by Honeywell Sensing and is categorized in the ICL category. ICL1010003-01 is described as ICL 10 OHM 20% 3A 10.2MM. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing
    ---> ICL from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  ICL
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM