585SX4Q25F102SP Honeywell Sensing
  • More about 585SX4Q25F102SP Honeywell Sensing
    585SX4Q25F102SP is manufactured by Honeywell Sensing and is categorized in the Rheostats category. 585SX4Q25F102SP is described as POT 1K OHM 1/20W CARBON LINEAR. Perfect Parts is a supplier of Rheostats and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Honeywell Sensing
    ---> Rheostats from all manufacturers
    ---> Rheostats by sub category
  • More About  Rheostats
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE