LF120V28 Hoffman Enclosures
  • Part Number: LF120V28
  • Manufacturer Name: Hoffman Enclosures
  • Description: Enclosure Accessories; Fluorescent Light; 120V; 28-in.; Aluminum; Gray
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LF120V28 Hoffman Enclosures
    LF120V28 Hoffman Enclosures
    LF120V28 is manufactured by Hoffman Enclosures and is categorized in the Lighting category. LF120V28 is described as Enclosure Accessories; Fluorescent Light; 120V; 28-in.; Aluminum; Gray. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Hoffman Enclosures
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK