LF120V18 Hoffman Enclosures
  • Part Number: LF120V18
  • Manufacturer Name: Hoffman Enclosures
  • Description: Enclosure Accessories; Fluorescent Light; 120V; 18-in.; Aluminum; Gray
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LF120V18 Hoffman Enclosures
    LF120V18 Hoffman Enclosures
    LF120V18 is manufactured by Hoffman Enclosures and is categorized in the Lighting category. LF120V18 is described as Enclosure Accessories; Fluorescent Light; 120V; 18-in.; Aluminum; Gray. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Hoffman Enclosures
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V