LED24V15 Hoffman Enclosures
  • Part Number: LED24V15
  • Manufacturer Name: Hoffman Enclosures
  • Description: Enclosure Accessories; Led Light; 24V; 15-in; Aluminum; Gray
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about LED24V15 Hoffman Enclosures
    LED24V15 Hoffman Enclosures
    LED24V15 is manufactured by Hoffman Enclosures and is categorized in the Lighting category. LED24V15 is described as Enclosure Accessories; Led Light; 24V; 15-in; Aluminum; Gray. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Hoffman Enclosures
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
    Schroff
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY