ASG10X10X6NK Hoffman Enclosures
  • Part Number: ASG10X10X6NK
  • Manufacturer Name: Hoffman Enclosures
  • Description: JUNCTION BOX STEEL 10 L X 10 W
  • Category: Boxes
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"