ASE12X12X6NK Hoffman Enclosures
  • Part Number: ASE12X12X6NK
  • Manufacturer Name: Hoffman Enclosures
  • Description: JUNCTION BOX STEEL 12 L X 12 W
  • Category: Boxes
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"