W.FL-2LP-04N1-A-(800) Hirose
  • Part Number: W.FL-2LP-04N1-A-(800)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CABLE ASSEM WFL-WFL 100MM ULTRA
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about W.FL-2LP-04N1-A-(800) Hirose
    W.FL-2LP-04N1-A-(800) Hirose
    W.FL-2LP-04N1-A-(800) is manufactured by Hirose and is categorized in the RF Coaxial Cables category. W.FL-2LP-04N1-A-(800) is described as CABLE ASSEM WFL-WFL 100MM ULTRA. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 27MM 4600HZ
    View
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    Murata
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM