U.FL-2LP-068N1-A-(90) Hirose
  • Part Number: U.FL-2LP-068N1-A-(90)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CABLE ASSEM UFL-UFL 500MM 1.13
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about U.FL-2LP-068N1-A-(90) Hirose
    U.FL-2LP-068N1-A-(90) Hirose
    U.FL-2LP-068N1-A-(90) is manufactured by Hirose and is categorized in the RF Coaxial Cables category. U.FL-2LP-068N1-A-(90) is described as CABLE ASSEM UFL-UFL 500MM 1.13. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM