U.FL-2LP-066N1-A-60 Hirose
  • Part Number: U.FL-2LP-066N1-A-60
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CABLE ASSEM UFL-UFL 60MM 1.32
  • Category: RF Coaxial Cables
  • Status:
  • More about U.FL-2LP-066N1-A-60 Hirose
    U.FL-2LP-066N1-A-60 Hirose
    U.FL-2LP-066N1-A-60 is manufactured by Hirose and is categorized in the RF Coaxial Cables category. U.FL-2LP-066N1-A-60 is described as CABLE ASSEM UFL-UFL 60MM 1.32. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> RF Coaxial Cables from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  RF Coaxial Cables
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET