ST40X-18S-CV Hirose
  • More about ST40X-18S-CV Hirose
    ST40X-18S-CV Hirose
    ST40X-18S-CV is manufactured by Hirose and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. ST40X-18S-CV is described as CONN PLUG 18POS SOLDER. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"