ST40X-10S-CV(30) Hirose
  • More about ST40X-10S-CV(30) Hirose
    ST40X-10S-CV(30) Hirose
    ST40X-10S-CV(30) is manufactured by Hirose and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. ST40X-10S-CV(30) is described as CONN PLUG 10POS SOLDER PCB. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS