RP17-13RA-12SD Hirose
  • Part Number: RP17-13RA-12SD
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN CIR RECEPT 12 POS PC MNT
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about RP17-13RA-12SD Hirose
    RP17-13RA-12SD Hirose
    RP17-13RA-12SD is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. RP17-13RA-12SD is described as CONN CIR RECEPT 12 POS PC MNT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS