RP17-13PA-12PC(71) Hirose
  • Part Number: RP17-13PA-12PC(71)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN PLUG 12POS INLINE PIN
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • Available: 112,073
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RP17-13PA-12PC(71) Hirose
    RP17-13PA-12PC(71) Hirose
    RP17-13PA-12PC(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. RP17-13PA-12PC(71) is described as CONN PLUG 12POS INLINE PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM