RP13A-12PA-13SC(71) Hirose
  • Available: 112,439
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RP13A-12PA-13SC(71) Hirose
    RP13A-12PA-13SC(71) Hirose
    RP13A-12PA-13SC(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connector Housings category. RP13A-12PA-13SC(71) is described as CONN PLG HSG FMALE 13POS INLINE. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT