RM31WTP-40P(71) Hirose
  • Available: 112,000
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RM31WTP-40P(71) Hirose
    RM31WTP-40P(71) Hirose
    RM31WTP-40P(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. RM31WTP-40P(71) is described as CONN PLUG 40POS INLINE PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Hirose
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
    Circular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM