RM21WTR-20P(71) Hirose
  • Part Number: RM21WTR-20P(71)
  • Manufacturer Name: Hirose
  • Description: CONN RCPT 20POS JAM NUT PIN
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • Available: 112,000
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RM21WTR-20P(71) Hirose
    RM21WTR-20P(71) Hirose
    RM21WTR-20P(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. RM21WTR-20P(71) is described as CONN RCPT 20POS JAM NUT PIN. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM