RM12BRD-5S(71) Hirose
  • Available: 297
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RM12BRD-5S(71) Hirose
    RM12BRD-5S(71) Hirose
    RM12BRD-5S(71) is manufactured by Hirose and is categorized in the Circular Connectors category. RM12BRD-5S(71) is described as RM 12 REC. 5 POS. W/SOCKET. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A